Wyniki wyszukiwania dla regionu: Masłów
Znalezniono 9 ośrodków

Radostowa

Miejscowość:
Ciekoty
Tel. kom.:
601 470 309
Tel. stacjo.:
41 311 22 64

Cena
Od: 20 zł

Gospodarze do dyspozycji gości oddają: 12 pokoi 2- osobowych z łazienkami i TV.

Dom położony u stóp góry Radostowej, 200 m od zalewu w Ciekotach.
Dwa szlaki turystyczne (w bezpośrednim sąsiedztwie domu) – Łysica, Św. Katarzyna, Bodzentyn, wyciągi narciarskie

Agroturystyka Nad Lubrzanką

Miejscowość:
Barcza
Tel. kom.:
696 876 754

Cena
Od: 20 zł

Gospodarstwo Agroturystyczne NAD LUBRZANKĄ w Barczy to obiekt łączący gościnność,komfort i atmosferę najstarszych polskich Gór Świętokrzyskich.Panuje tu unikalny mikroklimat, zachęcający do wypoczynku przez cały rok, stanowi też doskonały punkt wypadowy do wielu historycznych i malowniczych miejsc. Wszystko to sprawia że każdy z naszych Gości znajduje tu coś dla siebie:

Pensjonat Margaretka Świętokrzyska

Miejscowość:
Masłów i okolice
Adres email:
rezerwacja@margaretka-swietokrzyska.pl

Cena
Od: 20 zł

Misja Pensjonatu rehabilitacyjno-wczasowego „Margaretka Świętokrzyska”Pensjonat wczasowo-leczniczy „Margaretka Świętokrzyska” to mała rodzinna firma, która powstała dzięki pasji i zaangażowaniu Krystyny Dąbrowskiej. Pomysłodawczyni pensjonatu choruje na cukrzycę.

Nad Wodą

Miejscowość:
Ciekoty
Tel. kom.:
694 676 336
Tel. stacjo.:
41 311 22 65

Cena
Od: 30 zł

Do dyspozycji gości 4 wolnostojące, niekrępujące domki całoroczne, usytuowane 100m od zabudowań nad trzema stawami hodowlanymi.
W każdym domku (4, 5-osobowe) znajdują się dwa pokoje, aneks kuchenny (lodówka, czajnik bezprzewodowy, kuchenka gazowa, zastawa stołowa), łazienka z pełnym węzłem sanitarnym oraz TV i internet bezprzewodowy. Przy domkach duży teren rekreacyjny o powierzchni 1 ha. Istnieje możliwość wędkowania w stawach rybnych.

Zajazd Dąbrowa

Miejscowość:
Masłów i okolice
Tel. kom.:
602 359 956
Tel. stacjo.:
41 362 39 40

Cena
Od: 30 zł

Serdeczni zapraszają do Gospodarstwa Agroturystycznego „ Zajazd Dąbrowa”
Panuje tu unikalny mikroklimat zachęcający do wypoczynku przez cały rok, stanowi też doskonały punkt wypadowy do wielu historycznych i malowniczych miejsc.
Właściciel obiektu jest przewodnikiem turystycznym i myśliwym sam informuje i oprowadza swoich gości po regionie, czyni to bezpłatnie.

Hostel Lubrzanka

Miejscowość:
Ciekoty
Tel. stacjo.:
41 311 21 28
Adres email:
szklanydom@maslow.pl

Cena
Od: 20 zł

Hostel Lubrzanka to 4.5 ha ogrodzonego terenu, położonego na zboczu Góry Dąbrówki, w jednym z najpiękniejszych widokowo miejsc w Górach Świętokrzyskich - na przełomie rzeki Lubrzanki. Położony w bliskim sąsiedztwie Świętokrzyskiego Parku Narodowego, na terenie gdzie krzyżuje się wiele szlaków turystycznych pieszych i rowerowych. To idealne miejsce dla entuzjastów pieszych wędrówek, wycieczek rowerowych, sportów wodnych (nieopodal zalew Cedzyna i Wilków), paralotniarzy i skoczków spadochronowych ze względu na sąsiedztwo lotniska w Masłowie.

Leśna Biesiada

Miejscowość:
Masłów i okolice
Tel. kom.:
513 188 400
Adres email:
info@lesnabiesiada.pl

Cena
Od: 30 zł

Leśna Biesiada w Woli Kopcowej to idealne miejsce na Twoje wesele, urlop letni i zimowy czy też rekreację w malowniczym miejscu tuż nad zalewem.Jedyne w okolicy żeremie bobrów, spacery po górach, śieżki rowerowe.Ośrodek położony nad brzegiem Zalewu Cedzyńskiego, posiadamy własną plażę, raj dla wędkarzy.

Turystyka Wiejska Łysogóry

Miejscowość:
Ciekoty
Tel. kom.:
889 446 126
Tel. stacjo.:
41 243 61 02

Cena
Od: 30 zł

Super atrakcją dla naszych gości jest weranda, która sprawdza się w każdą pogodę. Zapraszamy również na spotkania firmowe, jak i uroczystości rodzinne, imprezy okolicznościowe do 30 osób
Dom usytuowany z dala od ruchliwej drogi, blisko lasu (10 m), cisza, spokój.
Organizacja profesjonalnych wycieczek z przewodnikiem na ternie województwa Świętokrzyskiego.

Agroturystyka Stary Sad

Miejscowość:
Masłów i okolice
Tel. kom.:
889 039 420
Tel. stacjo.:
41 311 04 46

Cena
Od: 20 zł

Nasz obiekt położony w malowniczej miejscowości Masłów Drugi k/Kielc ze wspaniałym widokiem na pasma Gór Świętokrzyskich i Dolinę Wilkowską oraz Górę Klonówkę.
Nasze usytuowanie jest wyjątkowe: jesteśmy przy szlaku turystycznym czerwonym im. Edmunda Massalskiego, którego przejście zachwyci każdego piechura i miłośnika przyrody i zawiedzie poprzez Żeromszczyznę i Św. Katarzynę na Święty Krzyż. Chwalimy się bliskością miasta Kielce - zaledwie 10 km dzieli nas od ścisłego centrum oraz od Targów Kielce.