Wyniki wyszukiwania dla miejscowości: Podgórze
Znalezniono 4 ośrodków

Podgórskie Zacisze

Miejscowość:
Podgórze
Tel. kom.:
660 404 401
Tel. stacjo.:
41 311 51 03
Adres email:
podgorskie.zacisze@gmail.com

Cena
Od: 20 zł

Jeśli szukasz miejsca, w którym można wypocząć, ale się nie nudzić - zapraszamy Cię do Podgórza, pięknie położonej miejscowości w Górach Świętokrzyskich. Obejrzyj nasz regionalny skarb - krzemień pasiasty w muzeum w Świętej Katarzynie. Odetchnij krystalicznie czystym powietrzem na spacerze w Puszczy Jodłowej. Przejdź malowniczym szlakiem na Święty Krzyż i zejdź do podziemi klasztoru Misjonarzy Oblatów.

Domek na skraju lasu

Miejscowość:
Podgórze
Tel. kom.:
500 561 100

Cena
Od: 20 zł

Do dyspozycji naszych gości oddajemy drewniany domek, a w nim 3 pokoje 2 osobowe, wyposażona kuchnia, łazienka, telewizor, radio.
Dom położony w samym sercu Gór Świętokrzyskich na zboczu Góry Zamkowej (tuż obok "niebieskiego" szlaku turystycznego Bodzentyn - Św. Katarzyna - Łysica) skąd rozpościerają się niepowtarzalne widoki na Bodzentyn i okolice.

Domek pod lasem

Miejscowość:
Podgórze
Tel. kom.:
509 186 856
Tel. stacjo.:
41 273 51 22

Cena
Od: 20 zł

Nowy murowany domek (całoroczny) położony przy Puszczy Jodłowej, w Górach Świętokrzyskich najstarszych i najmniejszych w Europie.
Działka 3tyś.m. cała zagospodarowana , ogrodzona i do dyspozycji gości. Miejsce na parkowanie samochodów. Na działce jest miejsce na ognisko, są meble ogrodowe, sezonowe owoce, plac zabaw dla dzieci, na którym jest piaskownica z zabawkami, huśtawki, zjeżdżalnia, namiot, domek z patio, trampolina, tyrolka, ściana wspinaczkowa. Dziłka graniczy bezpośrednio z lasem.

Domki Pod Wielkim Kamieniem

Miejscowość:
Podgórze
Tel. kom.:
697 021 032
Tel. stacjo.:
41 311 50 14
Adres email:
podkamieniem@wczasywpolsce.pl

Cena
Od: 20 zł

Zapraszamy Państwa do aktywnego wypoczynku w Góry Świętokrzyskie, u stóp największego Ich szczytu "Łysicy". Przemierzając najbliższą okolicę zetkniecie się z historią na stałe wpisaną w te góry. W góry, które liczą sobie sześćset milionów lat.
Na miejscu: wypożyczalnia rowerów, nart, snowboardów.
To tu możecie przemierzać paleolityczne jaskinie i skały gołoborza, gdzie kiedyś swoje sabaty odprawiały świętokrzyskie czarownice. Tu także osłoni Was cień tysiącletnich drzew i średniowiecznych zamków.