Wyniki wyszukiwania dla miejscowości: Masłów i okolice
Znalezniono 4 ośrodków

Pensjonat Margaretka Świętokrzyska

Miejscowość:
Masłów i okolice
Adres email:
rezerwacja@margaretka-swietokrzyska.pl

Cena
Od: 20 zł

Misja Pensjonatu rehabilitacyjno-wczasowego „Margaretka Świętokrzyska”Pensjonat wczasowo-leczniczy „Margaretka Świętokrzyska” to mała rodzinna firma, która powstała dzięki pasji i zaangażowaniu Krystyny Dąbrowskiej. Pomysłodawczyni pensjonatu choruje na cukrzycę.

Zajazd Dąbrowa

Miejscowość:
Masłów i okolice
Tel. kom.:
602 359 956
Tel. stacjo.:
41 362 39 40

Cena
Od: 30 zł

Serdeczni zapraszają do Gospodarstwa Agroturystycznego „ Zajazd Dąbrowa”
Panuje tu unikalny mikroklimat zachęcający do wypoczynku przez cały rok, stanowi też doskonały punkt wypadowy do wielu historycznych i malowniczych miejsc.
Właściciel obiektu jest przewodnikiem turystycznym i myśliwym sam informuje i oprowadza swoich gości po regionie, czyni to bezpłatnie.

Leśna Biesiada

Miejscowość:
Masłów i okolice
Tel. kom.:
513 188 400
Adres email:
info@lesnabiesiada.pl

Cena
Od: 30 zł

Leśna Biesiada w Woli Kopcowej to idealne miejsce na Twoje wesele, urlop letni i zimowy czy też rekreację w malowniczym miejscu tuż nad zalewem.Jedyne w okolicy żeremie bobrów, spacery po górach, śieżki rowerowe.Ośrodek położony nad brzegiem Zalewu Cedzyńskiego, posiadamy własną plażę, raj dla wędkarzy.

Agroturystyka Stary Sad

Miejscowość:
Masłów i okolice
Tel. kom.:
889 039 420
Tel. stacjo.:
41 311 04 46

Cena
Od: 20 zł

Nasz obiekt położony w malowniczej miejscowości Masłów Drugi k/Kielc ze wspaniałym widokiem na pasma Gór Świętokrzyskich i Dolinę Wilkowską oraz Górę Klonówkę.
Nasze usytuowanie jest wyjątkowe: jesteśmy przy szlaku turystycznym czerwonym im. Edmunda Massalskiego, którego przejście zachwyci każdego piechura i miłośnika przyrody i zawiedzie poprzez Żeromszczyznę i Św. Katarzynę na Święty Krzyż. Chwalimy się bliskością miasta Kielce - zaledwie 10 km dzieli nas od ścisłego centrum oraz od Targów Kielce.